Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/egitimmateryal/public_html/system/library/journal3/options/parser.php on line 266Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/egitimmateryal/public_html/system/library/journal3/options/parser.php on line 266Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/egitimmateryal/public_html/system/library/journal3/options/parser.php on line 266Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/egitimmateryal/public_html/system/library/journal3/options/parser.php on line 266Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/egitimmateryal/public_html/system/library/journal3/options/parser.php on line 266Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/egitimmateryal/public_html/system/library/journal3/options/parser.php on line 266Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/egitimmateryal/public_html/system/library/journal3/options/parser.php on line 266Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/egitimmateryal/public_html/system/library/journal3/options/parser.php on line 266Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/egitimmateryal/public_html/system/library/journal3/options/parser.php on line 266Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/egitimmateryal/public_html/system/library/journal3/options/parser.php on line 266Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/egitimmateryal/public_html/system/library/journal3/options/parser.php on line 266Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/egitimmateryal/public_html/system/library/journal3/options/parser.php on line 266 BambinoYUP 4-6 Mevsimler Seti (4 kitapçık + kontrol aracı)
Menu
Your Cart

BambinoYUP 4-6 Mevsimler Seti (4 kitapçık + kontrol aracı)

BambinoYUP 4-6 Mevsimler Seti (4 kitapçık + kontrol aracı)
BambinoYUP 4-6 Mevsimler Seti (4 kitapçık + kontrol aracı)
119,90TL
Vergiler Hariç: 119,90TL

Bambino Yup 4-6 Yaş Mevsimler

Çocuklarımızın gelişim dönemlerindeki ilk yıllar, gelişimin en hızlı olduğu ve çevrenin etkisine en açık olan dönem olduğundan yola çıkarak, çocuklarımızın çok yönlü gelişimine sosyal, zihinsel, duygusal, dilsel ve fiziksel destek verecek uyarıcıların onlara sunulması gerekmektedir.

 

Başta Avrupa olmak üzere dünya çapında 50 ülke ve 20 farklı dilde çocuklara hem oyun keyfini, hem de öğrenme başarısını bir arada yaşatan YUP (Yap-Uygula-Pekiştir) Eğitim Materyali, bazı kurumlar tarafından IQ testi, bazı okullarca da ders materyali olarak kullanılmaktadır. 

 

Konsantrasyon, zeka geliştirme, beyin jimnastiği, matematik ve yabancı dil gibi temel hedef kazanımları, bireysel farklılıkları göz ardı etmeksizin ihtiyaçlar doğrultusunda, Howard Gardner’in “Çoklu Zeka Kuramı” ve Benjamin Bloom’un  “Eğitim Amaçları Taksonomisi” gibi bilimsel altyapı ile birleştiren YUP (Yap-Uygula-Pekiştir) Eğitim Materyali, 2 ile 14 yaş aralığındaki çocuklarımız için ideal olup, özellikleri ve kazanımları şu şekildedir:

 

YUP SİSTEMİNİN ÖZELLİKLERİ

- Bilgilerin çocuğa kodlanarak değil, oyunla verilmesi

- Öğrenmenin sıkıcı bir görevden, neşeli bir oyuna dönüşmesi

- Oyunu ve öğrenmeyi mantıklı bir şekilde birleştirme

- Kolay anlaşılır olma

- Sistemli çalışmayı öğretme

- Sürprizlere açık olmayı öğretme ve serüven duygusu verme

- Yaratıcılığı destekleme ve yaratıcılığa teşvik etme

- Öğrenmeye hazır olma istekliliği yaratma

- Rekabet baskısını ortadan kaldırıp kendi kendine yarışma yaratma

- Kolaydan zora ve basitten karmaşığa öğrenmeyi kolaylaştırma

- Bilimsel kurallara dayalı sistematik öğrenme

- Kendi kendini sınama ve deneme

 

YUP SİSTEMİNİN KAZANIMLARI

- El, göz ve beyin koordinasyonu sağlama

- Kavrama, algılama ve gözleme yeteneklerini geliştirme

- Hassas hareket yeteneğinin güçlendirilmesi

- Yaratıcılığa destek ve teşvik

- Konsantrasyonun geliştirilmesi

- Korku ve yarışmayı duygusunu yenme

- Görsel algılamanın iyileştirilmesi

- Özgüven ve sorumluluk duygusunu güçlendirme

- Otokontrol sistemiyle kendi başarısını ölçebilme

- Kendi aklını kullanarak doğru ile yanlışı ayırabilme ve sabırlı olabilme

- Bireysel çalışmayı teşvik etme

- Düşündürerek öğretme ve düşünerek öğrenme

 

Gelişim Alanı: Zeka Geliştirme ve Dikkat Yoğunlaştırma

 

İçerik:

- 1 adet bambinoYUP kontrol kutusu

- 4 adet çalışma kitabı:

- Merve ve Mert ile Yaz

- Merve ve Mert ile Sonbahar

- Merve ve Mert ile Kış

- Merve ve Mert ile İlkbahar

Yaş Grubu:4+ Yaş

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.