Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/egitimmateryal/public_html/system/library/journal3/options/parser.php on line 266Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/egitimmateryal/public_html/system/library/journal3/options/parser.php on line 266Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/egitimmateryal/public_html/system/library/journal3/options/parser.php on line 266Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/egitimmateryal/public_html/system/library/journal3/options/parser.php on line 266Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/egitimmateryal/public_html/system/library/journal3/options/parser.php on line 266Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/egitimmateryal/public_html/system/library/journal3/options/parser.php on line 266Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/egitimmateryal/public_html/system/library/journal3/options/parser.php on line 266Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/egitimmateryal/public_html/system/library/journal3/options/parser.php on line 266Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/egitimmateryal/public_html/system/library/journal3/options/parser.php on line 266Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/egitimmateryal/public_html/system/library/journal3/options/parser.php on line 266Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/egitimmateryal/public_html/system/library/journal3/options/parser.php on line 266Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/egitimmateryal/public_html/system/library/journal3/options/parser.php on line 266 BambinoYUP 4+ Seti (10 kitapçık + kontrol aracı)
Menu
Your Cart

BambinoYUP 4+ Seti (10 kitapçık + kontrol aracı)

BambinoYUP 4+ Seti (10 kitapçık + kontrol aracı)
BambinoYUP 4+ Seti (10 kitapçık + kontrol aracı)
170,00TL
Vergiler Hariç: 170,00TL

BambinoYUP 4+ Seti (10 kitapçık + kontrol aracı)

Çocuklarımızın gelişim dönemlerindeki ilk yıllar, gelişimin en hızlı olduğu ve çevrenin etkisine en açık olan dönem olduğundan yola çıkarak, çocuklarımızın çok yönlü gelişimine sosyal, zihinsel, duygusal, dilsel ve fiziksel destek verecek uyarıcıların onlara sunulması gerekmektedir.

 

Başta Avrupa olmak üzere dünya çapında 50 ülke ve 20 farklı dilde çocuklara hem oyun keyfini, hem de öğrenme başarısını bir arada yaşatan YUP (Yap-Uygula-Pekiştir) Eğitim Materyali, bazı kurumlar tarafından IQ testi, bazı okullarca da ders materyali olarak kullanılmaktadır. 

 

Konsantrasyon, zeka geliştirme, beyin jimnastiği, matematik ve yabancı dil gibi temel hedef kazanımları, bireysel farklılıkları göz ardı etmeksizin ihtiyaçlar doğrultusunda, Howard Gardner’in “Çoklu Zeka Kuramı” ve Benjamin Bloom’un  “Eğitim Amaçları Taksonomisi” gibi bilimsel altyapı ile birleştiren YUP (Yap-Uygula-Pekiştir) Eğitim Materyali, 2 ile 14 yaş aralığındaki çocuklarımız için ideal olup, özellikleri ve kazanımları şu şekildedir:

 

YUP SİSTEMİNİN ÖZELLİKLERİ

- Bilgilerin çocuğa kodlanarak değil, oyunla verilmesi

- Öğrenmenin sıkıcı bir görevden, neşeli bir oyuna dönüşmesi

- Oyunu ve öğrenmeyi mantıklı bir şekilde birleştirme

- Kolay anlaşılır olma

- Sistemli çalışmayı öğretme

- Sürprizlere açık olmayı öğretme ve serüven duygusu verme

- Yaratıcılığı destekleme ve yaratıcılığa teşvik etme

- Öğrenmeye hazır olma istekliliği yaratma

- Rekabet baskısını ortadan kaldırıp kendi kendine yarışma yaratma

- Kolaydan zora ve basitten karmaşığa öğrenmeyi kolaylaştırma

- Bilimsel kurallara dayalı sistematik öğrenme

- Kendi kendini sınama ve deneme

 

YUP SİSTEMİNİN KAZANIMLARI

- El, göz ve beyin koordinasyonu sağlama

- Kavrama, algılama ve gözleme yeteneklerini geliştirme

- Hassas hareket yeteneğinin güçlendirilmesi

- Yaratıcılığa destek ve teşvik

- Konsantrasyonun geliştirilmesi

- Korku ve yarışmayı duygusunu yenme

- Görsel algılamanın iyileştirilmesi

- Özgüven ve sorumluluk duygusunu güçlendirme

- Otokontrol sistemiyle kendi başarısını ölçebilme

- Kendi aklını kullanarak doğru ile yanlışı ayırabilme ve sabırlı olabilme

- Bireysel çalışmayı teşvik etme

- Düşündürerek öğretme ve düşünerek öğrenme

 

İçerik:

1 x bambinoYUP Kontrol Kutusu

10 x bambinoYUP Kitapçık

 

10 adet olan kitapçıkların sıralaması ise şu şekildedir:

- Resimleri Eşleştirelim

- Konsantrasyon Oyunları 1

- Konsantrasyon Oyunları 2

- Farkı Bulma ve Eşleştirme

- Çiftlikteki Hayvanlar

- Hayvanat Bahçesindeki Hayvanlar

- Çok İyi Bak - Renk Oyunları

- İlk Hesap İşlemleri

- Zihin Açıcı Oyunlar 1

- Zihin Açıcı Oyunlar 2

Yaş Grubu:4+ Yaş

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.